Jump to content

Kayıt Onayı

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2022:Registration/Confirmation and the translation is 92% complete.
Outdated translations are marked like this.

This message is the confirmation email sent to participants following registration. It is documented here for translation purposes.


Tebrikler, Wikimania 2022: Festival Sürümü! ne katılmak için başarıyla kaydoldunuz.

Wikimedia hareketinin en büyük buluşması olan bu yılki Wikimania, Wikimedia gönüllülerini birlikte üretmek, kutlamak ve birbiriyle ilişki kurmak üzere bir araya getirecek. Sorunları tartışmak, yeni projeler ve yaklaşımları bildirmek, yeni gelenlerle tanışmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere dört gün süren toplantılar, tartışmalar buluşmalar, eğitim ve atölye çalışmaları olacak.

Wikimania:Festival Sürümü!

Bu seneki sanal Wikimania’nın teması “Festival Sürümü”. Projeleri ve Hareket gruplarını ön plana çıkarmak ve geniş topluluğumuzun çeşitliliğini kutlamak üzere 11-14 Ağustos arasında bir araya geleceğiz.
Wikimania: Festival Sürümü !üç kelime ile özetlenebilir: eğlenceli, canlı ve hareketli olacak; bölgesel, Hareket genelindeki topluluklara şenliklere ışık tutacak ve ilk defa gelen katılımcılar için güvenli ve ilham verici bir alan yaratarak yeni gelenleri ağırlayacak.

Festivale Hazırlanın

Güncellemeler ve Wikimania:Festival Sürümü’ne katılım bağlantısı için bizi takibe devam edin- hepsini kayıt için kullandığınız e-postayla buraya alacaksınız.
Dahafazla bilgi için Wikimania 2022 Giriş Sayfasına başvurabilirsiniz. Yakında orada oturumların progamını bulacak; böylece neye katılmak istediğinizi planlamaya başlayabileceksiniz. Düzenlenen yüz yüze katılımlı etkinlikleri de burada bulabilirsiniz - Gruplar sürekli kendi etkinliklerini ekliyorlar, o yüzden gözünüz haritada olsun!
Yakında sizinle birlikt kutlama yapmayı dört gözle bekliyoruz!


Saygılar,
Wikimania 2022 Ekibi