Jump to content

2019:Účast

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2019:Attendance and the translation is 38% complete.
Outdated translations are marked like this.


Plánujete přijít na Wikimania?

Skvělý nápad! Budete mít možnost setkat se s tisícovkou nejprominentnější, nejzajímavějších a nejúžasnějších lidí z hnutí svobodných znalostí; Wikimedian z celého světa a našich partnerů a přátel tady, ve Stockholmu. Naším cílem s touto stránkou je sesbírat všechny informace, které budete potřebovat, abyste se dostali do Stockholmu, zúčastnili konference a pomohli nám ji udělat úspěchem. Pokud máte jakékoliv dotazy, na které jste zde nenašli odpovědi, napište na diskusní stránku.

Registrace je otevřena. Navštivte registrační stránku pro více informací.

Wikimania 2019 má trochu jiný formát v porovnání s předchozími wikimania. 19 Prostory budou jádrem programu, plésajícího se kolem tématu "Spolu jsme silnější: Wikimedia, volné znalosti a Cíle udržitelného rozvoje." Michael Peter Edson z Museum of the United Nations - UN Live je potvrzen jako řečník hlavní myšlenky! Podání žádosti je otevřeno do 9. června. Více informací o žádostech naleznete zde

Organizační tým wikimania zajistil jistý počet pokojů, které mají speciální akční ceny. Počet je omezen, proto Vám doporučujeme zarezervovat si pokoj co nejdříve. V cestovní příručce nabízíme doporučení, kde hledat těm, kteří si chtějí najít své vlastní ubytování.

Stipendijní program Nadace Wikimedia nabízí omezené množství stipendií na pokrytí dopravy vybraných osob, registrační poplatek na konferenci a ubytování na účast na Wikimanii použitím financí od Nadace Wikimediato (WMF). Termín pro podání žádostí o stipendium byl 15. března 2019. Mnohé pobočky a skupiny uživatelů také poskytují stipendia – informujte se u své národní pobočky nebo skupiny uživatelů, zda Vám dokáží pomoci.