Jump to content

2019:Účasť

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2019:Attendance and the translation is 38% complete.
Outdated translations are marked like this.


Plánujete prísť na Wikimaniu?

Skvelý nápad! Budete mať možnosť stretnúť sa s tisíckou najprominentnejších, najzaujímavejších a najúžasnejších ľudí z hnutia slobodných vedomostí; Wikimediánov z celého sveta a našich partnerov a priateľov tu, v Štokholme. Naším cieľom s touto stránkou je zozbierať všetky informácie, ktoré budete potrebovať, aby ste sa dostali do Štokholmu, zúčastnili konferencie a pomohli nám ju urobiť úspechom. Ak máte akékoľvek otázky, na ktoré ste tu nenašli odpovede, napíšte na diskusnú stránku.

Registrácia je otvorená. Navštívte registračnú stránku pre viac informácií.

Wikimania 2019 má trochu iný formát v porovnaní s predošlými Wikimaniami. 19 Priestorov budú jadrom programu, točiac sa okolo témy "Spolu sme silnejší: Wikimedia, voľné vedomosti a Ciele udržateľného rozvoja." Michael Peter Edson z Museum of the United Nations - UN Live je potvrdený ako rečník hlavnej myšlienky! Podanie žiadosti je otvorené do 9. júna. Viac informácií o žiadostiach nájdete tu

Organizačný tím Wikimanie zabezpečil istý počet izieb, ktoré majú špeciálne akciové ceny. Počet je obmedzený, preto Vám odporúčame zarezervovať si izbu čo najskôr. V cestovnej príručke ponúkame odporúčania, kde hľadať tým, ktorí si chcú nájsť svoje vlastné ubytovanie.

Štipendijný program Nadácie Wikimedia ponúka obmedzené množstvo štipendií na pokrytie dopravy vybraných osôb, registráčný poplatok na konferencii a ubytovanie na účasť na Wikimanii použitím financií od Nadácie Wikimediato (WMF). Termín pre podanie žiadostí o štipendium bol 15. marca 2019. Mnohé pobočky a skupiny používateľov tiež poskytujú štipendiá – informujte sa u svojej národnej pobočky alebo skupiny používateľov, či Vám dokážu pomôcť.