2022:Registration/Confirmation/uk

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2022:Registration/Confirmation and the translation is 92% complete.

This message is the confirmation email sent to participants following registration. It is documented here for translation purposes.


Вітаємо, ви успішно зареєструвалися для участі у Вікіманії 2022: Фестивальний випуск!

Найбільше зібрання руху Вікімедіа, цьогорічна Вікіманія, збере разом вікімедійців, щоб творити, святкувати та спілкуватися, віртуально та зі складовими особистого спілкування. Буде чотири дні зібрань, обговорень, зустрічей, тренінгів і семінарів, щоб обговорити проблеми, розповісти про нові проєкти та підходи, зустрітися з новачками та обмінятися ідеями.

Вікіманія: Фестивальний випуск!

Темою цьогорічної віртуальної Вікіманії є «Фестивальний випуск». 11—14 серпня ми зберемося разом, щоб висвітлити проєкти та групи руху та відзначити різноманітність нашої величезної спільноти.
Вікіманію: Фестивальний випуск! можна описати трьома словами: це буде весело, живо та яскраво; вона буде регіональною, висвітлюючи через святкування спільноти в усьому русі; вона також вітатиме новачків, створюючи для тих, хто відвідує вперше, безпечний простір, який освітлює та надихає.

Готуймося до фестивалю

Слідкуйте за оновленнями та посиланням для участі у Вікіманії: Фестивальний випуск – ви отримаєте їх прямо тут, на електронну адресу, яку ви використали для реєстрації.
Ви можете переглянути головну сторінку Вікіманії 2022, щоб дізнатися більше. Невдовзі ви знайдете там для перегляду програму сесій, щоб почати планувати, що ви хочете відвідати. Ви також можете дізнатися тут про події, які пройдуть наживо – місцеві організатори регулярно додають свої події, тому слідкуйте за мапою!
Ми з нетерпінням чекаємо святкування з вами невдовзі!


З найкращими побажаннями,
Команда Вікіманії 2022