2023:ویکی‌مانیا

From Wikimania
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page 2023:Wikimania and the translation is 100% complete.
Wikimania mark.svg
Wikimedia ESEAP.svg

Wikimania.svg Wikimania کنفرانس سالانه‌ای است که همه پروژه‌های دانش رایگان میزبانی شده توسط بنیاد ویکی‌مدیا - Commons Wikimedia Commons، MediaWiki MediaWiki, Meta-Wiki Meta-Wiki، Wikibooks Wikibooks، Wikidata Wikidata، Wikinews Wikinews، Wikipedia Wikipedia، Wikiquote ⧼wikibase -otherprojects-wikiquote⧽، Wikisource Wikisource، Wikispecies Wikispecies ، Wikiversity Wikiversity، Wikivoyage Wikivoyage، Wiktionary Wiktionary – با روزهای کنفرانس جلسات، بحث ها، جلسات، آموزش ها و کارگاه ها. صدها داوطلب و رهبران Free Knowledge از سراسر جهان گرد هم می آیند تا درباره مسائل بحث کنند، در مورد پروژه ها و رویکردهای جدید گزارش دهند و ایده ها را تبادل کنند.

این هجدهمین نسخه همکاری بین داوطلبان، فصل‌ها و گروه‌های کاربری ویکی‌مدیا شرق، آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه (ESEAP) خواهد بود.

ویکی‌مانیا 2023 از 16 تا 19 اوت اجرا خواهد شد.

موضوع امسال "تنوع" است. همکاری. آینده.

  • "تنوع." ویکی‌مانیا فرصتی خواهد بود تا ESEAP را به عنوان نمونه ای از گنجاندن به نمایش بگذارد: گروه های داوطلب مختلف، افراد و شرکت های وابسته، در مراحل مختلف توسعه، فرهنگ های مختلف، اما از نزدیک به روشی عادلانه درگیر هستند.
  • "همکاری." به عنوان یک مکانیسم رشد توزیع شده، ویکیمانیا راهی برای یادگیری و به اشتراک گذاری دانش جدید مانند استفاده از ابزار، سازماندهی رویدادها / کمپین های آنلاین، حل یک مشکل مرتبط با ویکی و بسیاری موارد دیگر خواهد بود.
  • «آینده.» ویکی‌مانیا برای بسیاری از ویکی‌مدیاها نیز مهم است، زیرا ویکی‌مانیا ۲۰۲۳ همچنین انجمنی برای بحث در مورد اجرای استراتژی جنبش ویکی‌مدیا (#ویکی‌مدیا ۲۰۳۰) و بحث در مورد موضوعات آینده‌نگر خواهد بود.

توجه: ما هنوز در حال تنظیم صفحات برای ویکی مانیا 2023 هستیم. برای جزئیات بیشتر به: m:Wikimania 2023 مراجعه کنید.اگر پیشنهاد یا ایده‌ای برای معرفی در ویرایش هجدهم ویکی‌مانیا دارید،
به ""صفحه ایده‌ها" مراجعه کنید.