2023:Wikimania/tr

From Wikimania
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page 2023:Wikimania and the translation is 80% complete.16-19 Ağustos 2023, Singapur ve Çevrim içi


Wikimania, Wikimedia Vakfı tarafından desteklenen tüm projelerin ele alındığı ve kutlama yapılan yıllık konferanstır. Commons Wikimedia Commons, MediaWiki MediaWiki, Meta-Wiki Meta-Wiki, Wikibooks Wikibooks, Wikidata Wikidata, Wikinews Wikinews, Wikipedia Wikipedia, Wikiquote Wikiquote, Wikisource Wikisource, Wikispecies Wikispecies, Wikiversity Wikiversity, Wikivoyage Wikivoyage, Wiktionary Wiktionary projeleri hakkında konferanslar, tartışmalar, buluşmalar, eğitimler ve çalıştaylar düzenlenmektedir. Dünyanın dört bir yanından yüzlerce gönüllü ve Özgür Bilgi liderleri sorunları tartışmak, yeni projeler ve yaklaşımlar hakkında görüş alışverişinde bulunmak için bir araya geliyor.

Bu yıl 18. düzenlenen konferans, Wikimedia East, Southeast Asia and the Pacific (ESEAP) bölgesindeki gönüllüler, bölge kuruluşları ve kullanıcı grupları arasında bir işbirliği halinde düzenlenecektir.

Wikimania 2023, 16-19 Ağustos tarihleri arasında Singapur'daki Suntec Singapore Kongre ve Sergi Merkezi'nde ve çevrim içi olarak gerçekleşecek.
Atölyeler ve konferans öncesi etkinlikler 15 Ağustos'ta, konferans sonrası ve şehir turları ise 20 Ağustos'ta gerçekleşecek.

There are 11 weeks, 5 days, 5 hours, 31 minutes and 55 seconds until Wikimania 2023. (refresh)

Sorularınız ve diğer istekleriniz için lütfen yardım sayfasını ziyaret edin.