2023:Вікіманія

From Wikimania
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page 2023:Wikimania and the translation is 67% complete.Wikimania mark.svg
Wikimedia ESEAP.svg
16–19 August 2023, Singapore

Wikimania.svg Вікіманія — це щорічна конференція усіх проєктів вільних знань, які підтримує Фонд ВікімедіаCommons Wikimedia Commons, MediaWiki MediaWiki, Meta-Wiki Meta-Wiki, Wikibooks Wikibooks, Wikidata Wikidata, Wikinews Wikinews, Wikipedia Wikipedia, Wikiquote Wikiquote, Wikisource Wikisource, Wikispecies Wikispecies, Wikiversity Wikiversity, Wikivoyage Wikivoyage, Wiktionary Wiktionary — і це кілька днів конференції, дискусій, зустрічей, тренінгів і занять. Сотні волонтерів та лідерів вільних знань з усього світу збираються, щоб обговорити питання, розповісти про нові проєкти і підходи та обмінятися ідеями.

Це 18-та конференція і вона проводиться у співпраці волонтерів, регіональних відділень на груп користувачів Вікімедіа Східної і Південносхідної Азії та Тихоокеанського регіону (ESEAP).

Вікіманія 2023 пройде 16—19 серпня у Сінгапурі.

There are 28 weeks, 4 hours, 47 minutes and 2 seconds until Wikimania 2023. (refresh)

Тема цього року — Різноманіття. Співпраця. Майбуття.

  • Різноманіття. Вікіманія буде можливістю показати ESEAP як приклад інклюзивності: різні групи волонтерів, особи й афіліати, на різних сходинках розвитку, різні культури, але тісно і справедливо залучені.
  • Співпраця. Як розподілений механізм зростання, Вікіманія буде способом навчитися і поділитися новими знаннями, як-то використання інструментів, організація подій / онлайн-кампаній, вирішення проблем з вікі та іншого.
  • Майбуття. Вікіманія також важлива для багатьох Вікімедійців, оскільки Вікіманія 2023 буде майданчиком обговорення впровадження Стратегії руху Вікімедіа (#Wikimedia2030) та інших тем щодо будучини.

Next office hours

Office hours to ask questions about Scholarships(closes 5 Feb AoE) and other general Wikimania related topics:

16:00 UTC 2 February meeting link
23:00 UTC 3 February meeting link

Please add your questions to: 2023:Help deskЯкщо у вас є пропозиції чи ідеї для 18-ї Вікіманії,
завітайте на сторінку ідей.