نام‌نویسی

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2022:Registration and the translation is 89% complete.
Outdated translations are marked like this.

دربارۀ ویکی‌مانیا ۲۰۲۲

ویکی‌مانیا کنفرانس سالانه جنبش ویکی‌مدیا است که تمام پروژه‌های رایگان و دانش آزاد را که توسط جامعه داوطلب ممکن شده‌اند جشن می‌گیرد. «از ۱۱ تا ۱۴ آگوست»، ویکی‌مانیا امسال ویکی‌مدین‌ها را گرد هم می‌آورد تا به صورت مجازی و حضوری جشن بگیرند و ارتباط برقرار کنند. چهار روز گردهمایی، بحث، نشست، آموزش و کارگاه خواهد بود. برای بحث در مورد مسائل، گزارش پروژه ها، رویکردهای جدید و تبادل نظر.

موضوع ویکی‌مانیای مجازی امسال «جشنواره ویرایشگران» است. ما گرد هم می آییم تا پروژه‌ها و گروه‌های جنبش را مورد توجه قرار دهیم و تنوع جامعه وسیع خود را جشن بگیریم. ویکیمانیا: جشنواره ویرایشگران! را می توان در سه کلمه خلاصه کرد: سرگرم کننده، زنده و پر جنب و جوش خواهد بود. منطقه‌ای، تاباندن نور به جوامع سراسر جنبش از طریق جشن ها؛ و خوشامدگویی به تازه‌واردان، ایجاد فضای امن برای شرکت کنندگانی که برای اولین بار حضور دارند که روشن‌کننده و الهام بخش هستند.

ثبت نام کنید!

ثبت نام برای ویکی‌مانیا مجازی تا پایان ویکی‌مانیا در ۱۴ آگوست ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت. رویدادهای حضوری محلی ممکن است فرآیندهای ثبت نام خود را داشته باشند.

ما در حال کار با ارائه دهندگان خدمات هستیم تا ویکی‌مانیای ۲۰۲۲ را به شما ارائه دهیم. لطفاً برای اطلاعات بیشتر بیانیه حریم خصوصی ویکیمانیا ۲۰۲۲ را بخوانید.
Map
Wikimania 2022 In-person events