Jump to content

2022:Реєстрація

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2022:Registration and the translation is 100% complete.

Про Вікіманію 2022

Вікіманія — це щорічна конференція руху Вікімедіа, на якій відзначаються всі вільні та відкриті проєкти знань, що стали можливими завдяки спільноті волонтерів. З 11 по 14 серпня цьогорічна Вікіманія об’єднає вікімедійців, щоб творити, святкувати та спілкуватися, віртуально та віч-на-віч. Це буде чотири дні зібрань, обговорень, зустрічей, тренінгів і семінарів, щоб обговорювати проблеми, повідомляти про нові проєкти та підходи, обмінюватися ідеями.

Темою цьогорічної віртуальної Вікіманії є «Фестивальний випуск». Ми зберемося разом, щоб висвітлити проєкти та групи руху та відзначити різноманітність нашої величезної спільноти. Вікіманію: Фестивальний випуск! можна описати трьома словами: це буде весело, живо та яскраво; вона буде регіональною, проливаючи, через святкування, світло на спільноти в усьому русі; також вона буде вітати новачків, створюючи для тих, хто відвідує вперше, безпечний простір, який освітлює та надихає.

Зареєструйтеся!

Реєстрація на віртуальну Вікіманію триватиме до кінця Вікіманії 14 серпня 2022 року. Реєстрація тут надасть вам доступ до віртуальної Вікіманії. Місцеві заходи з особистою участю можуть мати власні процедури реєстрації.

Ми співпрацюємо з постачальниками послуг, щоб організувати для вас Вікіманію 2022. Будь ласка, прочитайте Заяву про конфіденційність Вікіманії 2022, щоб дізнатися більше.
Map
Wikimania 2022 In-person events