Jump to content

Registrácia

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2022:Registration and the translation is 89% complete.
Outdated translations are marked like this.

O Wikimania 2022

Wikimania je každoročná konferencia hnutia Wikimedia, ktorá oslavuje všetky projekty slobodných a otvorených vedomostí, ktoré umožnila komunita dobrovoľníkov. Od 11. do 14. augusta tohtoročná Wikimania spojí wikimediantov, aby tvorili, oslavovali a spájali sa virtuálne a osobne. Budú to štyri dni stretnutí, diskusií, stretnutí, školení a workshopov, na ktorých sa budú diskutovať o problémoch, podávať správy o nových projektoch a prístupoch a vymieňať si nápady.

Témou tohtoročnej virtuálnej Wikimánie je „Festivalová edícia“. Stretneme sa, aby sme upozornili na projekty a pohybové skupiny a oslávili rozmanitosť našej obrovskej komunity. Wikimania: Festivalová edícia! dá sa zhrnúť do troch slov: bude to zábavné, živé a živé; bude regionálny a prostredníctvom slávností osvetlí komunity v rámci hnutia; a privíta nováčikov, čím vytvorí bezpečný priestor pre nových účastníkov, ktorý osvetlí a inšpiruje.

Zaregistrujte sa!

Registrácia do virtuálnej Wikimánie bude prebiehať do konca Wikimánie 14. augusta 2022. Miestne osobné udalosti môžu mať svoje vlastné registračné procesy.

Spolupracujeme s poskytovateľmi služieb, aby sme vám priniesli Wikimania 2022. Prečítajte si Vyhlásenie o ochrane osobných údajov Wikimania 2022 pre viac informácií.
Map
Wikimania 2022 In-person events