Jump to content

Kayıt

From Wikimania
This page is a translated version of the page 2022:Registration and the translation is 89% complete.
Outdated translations are marked like this.

Wikimania 2022 Hakkında

Wikimania, Wikimedia Hareketi’nin gönüllü topluluğunun olanaklı kıldığı tüm ücretsiz ve açık bilgi projelerinin kutlandığı yıllık konferanstır. Bu senenin Wikimania’sı Wikimedia gönüllülerini 11-14 Ağustos arasında birlikte üretmek, kutlamak ve birbiriyle ilişki kurmak üzere sanal olarak ve yüz yüze bölümlerde bir araya getiriyor. Sorunları tartışmak, yeni projeleri ve yaklaşımları bildirmek ve fikir alışverişi yapmak üzere dört gün süren toplantılar, tartışmalar buluşmalar, eğitim ve atölye çalışmaları olacak.

Bu seneki sanal Wikimania’nın teması “Festival Sürümü”. Projeleri ve Hareket gruplarını ön plana çıkarmak ve geniş topluluğumuzun çeşitliliğini kutlamak üzere bir araya geleceğiz. Wikimania: Festival Sürümü! üç kelime ile özetlenebilir: eğlenceli, canlı ve hareketli olacak; bölgesel, Hareket genelindeki topluluklara şenliklerle ışık tutacak ve ilk defa gelen katılımcılar için güvenli ve ilham verici bir alan yaratarak yeni gelenleri, ağırlayacak.

Kaydolun!

Sanal Wikimania için kayıt 14 Ağustos 2022’de Wikimania’nın sonuna kadar devam edecek. Kayıt, sanal Wikimania’ya erişiminizi sağlayacaktır. Yüz yüze gerçekleşen yerel etkinliklerin kendi kayıt süreçleri olabilir.

Size Wikimania 2022’yi getirmek için hizmet sağlayıcılarla çalışıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için Wikimania 2022 gizlilik sözleşmesini okuyunuz.
Map
Wikimania 2022 In-person events